89 539 99 77

Agencja Ochrony Lider Anna Kwiatkowska

Towarowa 9

10-416 Olsztyn

O nas

Agencja Ochrony LIDER Anna Kwiatkowska jest średniej wielkości koncesjonowaną firmą rodzinną. Jako kontynuator i nowy podmiot gospodarczy rozpoczęliśmy działalność od 01.05.2020 r., przejmując wcześniejszy 5-letni dorobek i doświadczenie Agencji Ochrony GARDA 1 Leszek Kwiatkowski.

Zatrudniamy blisko 100 osób. Wszyscy nasi pracownicy zatrudniani są na umowy o pracę, odbyli stosowne przeszkolenia, są ubezpieczeni.

Oferujemy usługi w zakresie kompleksowej ochrony mienia oraz utrzymania czystości w obiektach naszych kontrahentów.

Proponujemy ochronę oraz usługę sprzątania na terenie Olsztyna i woj. warmińsko-mazurskiego:

Zatrudniamy głównie pracowników z kilkuletnim doświadczeniem, zweryfikowanych pod względem kwalifikacji i umiejętności do wykonywania zawodu pracownika ochrony. Zobligowani są oni do działań zapobiegających przestępstwom i wykroczeniom przeciwko chronionemu mieniu, prowadzenia kontroli ruchu osobowo-towarowego oraz niedopuszczania do wstępu na teren chroniony osób nieuprawnionych.

Naszym pracownikom zapewniamy schludny ubiór oraz wyposażenie w stosowne środki techniczne. Są oni zatrudnieni na umowy o pracę w pełnym wymiarze czasowym.

Dzięki odpowiednim wskaźnikom zatrudnienia osób z orzeczeniami o stopniu niepełnosprawności zapewniamy naszym kontrahentom ulgę we wpłacie na PFRON, co znacznie obniża koszt oferowanej przez nas usługi.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.